top of page

ПРО ПРОЄКТ_

Привіт, я Таня Шалагіна, організатор освітнього проєкту Skinstory. Цей проєкт — платформа навчальних онлайн-лекцій з косметології і суміжних з нею дисциплін. Головною ідеєю проєкту я бачу постійне, але головне, зручне за часом підвищення кваліфікації косметологів або придбання нових знань людьми, що цікавляться косметологією — лекції доступні будь-якій людині з будь-якої точки Світу, де є інтернет, а наявність записів дозволяє слухати його стільки разів, скільки необхідно для повного засвоєння матеріалу.

Лектори вебінарів SkinStory — це лідери думок у своїх сферах, досвідчені косметологи та лікарі, талановиті викладачі, вчені, хіміки-технологи, тобто люди, думкам яких можна довіряти.

Менеджер проєкту — Олена Хмара, професійний маркетолог, людина яка забезпечує супровід клієнтів, технічну підтримку, а також маркетингову складову проєкту. Також у Олени ви можете отримати онлайн-консультацію з питань підбору лекцій на цікаву для вас тему, пишіть Олені в директ на наших соціальних сторінках, або в месенджери Viber, WhatsApp, Telegram на номер +38067 62 77 023

0B7A4684.jpg

Автор і організатор проєкту

243372149_648467549471702_523424559452167909_n.jpg

Менеджер проєкту

Всі лекції доступні для онлайн участі і в запису.
У чому принципова відмінність?
1) Ті, хто придбають лекцію для онлайн участі отримають запис, а також доступ для читання презентації лектора вже на наступний день після проведення.
2) Ті, хто придбають запис лекції — отримують тільки відео-запис без презентації.
3) Запис коштує стільки ж, скільки й висока ціна (останній тиждень) за онлайн участь, тому якщо ви встигли на низьку ціну, навіть не приєднавшись до трансляції — по грошах це найвигідніше.
4) Ми можемо забезпечити перегляд запису і презентації протягом 2-х років після їх придбання, але не більше.


Інформація для тих, хто оплачує не з України: всі ціни на продукти наведені в гривнях, так вимагає закон нашої країни, в описі вебінару є орієнтовна ціна в Євро, вона приблизна, так як курс залежить від банку. Сплачуйте в гривнях, і банк автоматично перерахує курс. Якщо у вас виникають труднощі, не зволікайте і звертайтеся до організаторів.

Важливо:
1) Для користування платформою вам необхідно мати пошту на Gmail.com
2) Усі вебінари проходять українською або російською мовами, вебінари англійською мовою виділяються окремо.
3) Посилання на трансляцію приходить за добу до трансляції.
4) Будьте уважні при заповненні анкети: помилка в імейл-адресі призведе до того, що посилання на трансляцію не прийде. Якщо ви за 30 хвилин не отримуєте посилання — відразу ж пишіть організаторам.

Замовлення оформленні вночі (з 21:00 до 9:00) - опрацювуємо зранку.

Щиро бажаємо вам приємного, і головне, корисного перегляду!

Команда проекту Skinstory Education_

bottom of page