top of page

УМОВИ ОБМІНУ І ПОВЕРНЕННЯ_

ВЕБІНАРИ_

Після придбання квитка на вебінар (або подію), або запису вебінару, сума за придбаний квиток поверненню або обміну не підлягає.

Єдиним виключенням є помилкова покупка двох або більше однакових квитків на одну електронну адресу. В цьому випадку напишіть нам на skinstoryedu@gmail.com з описом ситуації і скріном оплати, і ми повернемо вам гроші за зайвий квиток.

КНИГИ_

Переплутали позиції під час оформлення замовлення? Всяке буває. Ми завжди готові вирішити проблеми швидко і без неврів.

1. Якщо при отриманні посилки доставлений товар не відповідає замовленню, кур'єр або менеджер на пункті видачі на ваше прохання забере його і поверне оплату. На пункті видачі посилок поштових служб-партнерів і при отриманні посилки з ЄС також можливе повернення, але не окремих позицій, а всієї посилки.

2. Якщо проблема виявлена пізніше, коротко опишіть ситуацію, прикладіть фото або відео товару, який ви придбали у нас і хотіли б повернути, надіславши лист на електронну адресу.

Якщо товар не відкритий, а цілісність упаковки не порушена, протягом 14 днів з моменту покупки ви можете повернути продукт. Будь ласка, зверніть увагу: для замовлень з ЄС повернення можливе тільки для всієї посилки.

Орієнтовно протягом 14 днів після отримання посилки ми вивчаємо повернуті позиції, приймаємо рішення про повернення грошових коштів на вказаний рахунок. Додатково вам відправлять повідомлення на електронну адресу про статус повернення.

Єдине прохання: не повертайте нам товари, придбані в іншому магазині, продукцію, якою ви користувалися, а також вироби, за якими немає аргументованих причин для обміну або повернення. У всіх інших ситуаціях ми намагаємося допомогти швидко і легко оформити обмін або повернення.

bottom of page